KONST / Litografier / Färglitografi 16285046
nr 1628 5046
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 182/260, golfklubbor. Färglitografi, bildmått: 59x39cm, yttermått inklusive ram: 75x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:36:46
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg